Miniony weekend przyniósł nam ogrom emocji i powód do dumy!
Zawodniczka naszego klubu – Maria Jesionek zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek w Judo, które w tym roku odbyły się w Poznaniu.
Maria, na co dzień trenująca pod okiem trenera Łukasza Zatyki na warszawskiej Woli, zaprezentowała się znakomicie. Po bardzo wyrównanym pojedynku nieznacznie uległa jedynie wicemistrzyni Europy, Kindze Klimczak, a pozostałe swoje walki stoczyła w świetnym stylu, kończąc wszystkie przed czasem, co zapewniło jej miejsce na podium! 💪👏
Gratulacje należą się także pozostałym naszym zawodnikom, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony:
-
Vincent Mahameed – 5. miejsce,
-
Anna Kowalska i Gabrysia Pietrzak – 7. miejsca.
To doskonały wynik i świetna prognoza na przyszłość – szczególnie, że cała trójka wciąż należy do kategorii juniorów.
Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz i trenerów!





