Brązowy medal Marii Jesionek na Mistrzostwach Polski Seniorów w Judo! 🥉🇵🇱

Miniony weekend przyniósł nam ogrom emocji i powód do dumy!

Zawodniczka naszego klubu – Maria Jesionek zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek w Judo, które w tym roku odbyły się w Poznaniu.

Maria, na co dzień trenująca pod okiem trenera Łukasza Zatyki na warszawskiej Woli, zaprezentowała się znakomicie. Po bardzo wyrównanym pojedynku nieznacznie uległa jedynie wicemistrzyni Europy, Kindze Klimczak, a pozostałe swoje walki stoczyła w świetnym stylu, kończąc wszystkie przed czasem, co zapewniło jej miejsce na podium! 💪👏

Gratulacje należą się także pozostałym naszym zawodnikom, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony:

  • Vincent Mahameed – 5. miejsce,

  • Anna Kowalska i Gabrysia Pietrzak – 7. miejsca.

To doskonały wynik i świetna prognoza na przyszłość – szczególnie, że cała trójka wciąż należy do kategorii juniorów.

Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz i trenerów!

O autorze

Autor przemek / Administrator paź 13, 2025