Karty obozowe – Jastrowie oraz Sielpia

Już za niecałe 2 tygodnie ruszamy na nasz pierwszy w tym roku obóz letni Jastrowie 2020, a zaraz potem na najmłodszych będzie czekała przygoda życia na naszym obozie w Sielpi.

Wyjazd na obóz w Jastrowiu odbędzie się zgodnie z planem czyli 29 czerwca 2020 (poniedziałek), a szczegóły dotyczące miejsca, godziny zbiórki oraz listy autokarowe podamy już wkrótce.Również więcej szczegółów dotyczących obozu w Sielpi podamy później.

Dla tych, którzy jadą z nami na obóz po raz pierwszy przygotowaliśmy listę rzeczy do zabrania, dostępną na naszej stronie: https://judo-lemur.pl/obozy/lista-rzeczy-do-zabrania/

Informacje dotyczące wyjazdu:

1. Prosimy o wypełnienie kart obozowych, które dostępne są na naszej stronie pod poniższymi linkami:

Karta obozowa Jastrowie – https://judo-lemur.pl/wp-content/uploads/2020/06/Karta-obozowa-Jastrowie.pdf

Karta obozowa Sielpia – https://judo-lemur.pl/wp-content/uploads/2020/06/Karta-obozowa-Sielpia.pdf

Kartę obozową należy wydrukować i wypełnić dużymi literami w polach zaznaczonych na żółto.

Zawodników posiadających aktualne badania sportowe prosimy o ich dołączenie do kart.

Karty obozowe będziemy zbierać w dniu odjazdu przy autokarze, w związku z czym prosimy o ich dokładne wypełnienie (wszystkie strony) ponieważ czasu na poprawki już nie będzie.

Karty należy przekazać w plastikowej koszulce na dokumenty.

2. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w środki ochrony osobistej tj. osłony nosa i ust (maseczki) oraz żel lub mydło antybakteryjne (np. Protex) do użycia podczas pobytu na obozie.

3. W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji, prosimy o ich umieszczenie na karcie obozowej. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków.

4. Prosimy o spakowanie dzieciom lekkostrawnego prowiantu i wody niegazowanej. Prosimy o niepakowanie żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.

5. Dzieci powyżej 10 roku życia powinny mieć kieszonkowe przy sobie. Młodsi dostarczają kieszonkowe w opisanych kopertach.

6. Przed wpuszczeniem do autokaru dzieci będą miały mierzoną temperaturę. W przypadku podwyższonej temperatury ciała, dziecko nie będzie wpuszczone do autokaru i nie będzie mogło uczestniczyć w obozie. Prosimy aby dzieci nie jadły ciężkostrawnego śniadania, gdyż powoduje to podwyższenie temperatury ciała czego efektem może być niewpuszczenie dziecka do autokaru (podejrzenie choroby).

7. Na miejsce zbiórki dziecko odprowadza jeden rodzic bez objawów infekcji, a po wejściu dziecka do autokaru rodzic natychmiast opuszcza miejsce zbiórki.

8. POD ŻADNYM POZOREM RODZIC NIE WCHODZI DO AUTOKARU !

9. Rodzice na miejscu zbiórki zobowiązani są do posiadania maseczek.

10. Prosimy o zachowanie na miejscu zbiórki dystansu społecznego – 2m.

O autorze

Autor przemek / Administrator Cze 16, 2020