Hejka przyszli judocy i weterani tatami! Jesteście gotowi dołączyć do Judo Lemur, najlepszego klubu w Warszawie, gdzie treningi to nie tylko wyrzuty i chwyty, ale też mega dawka pozytywnej energii od naszego zespołu?

LEMUROWI ZAWODNICY NAJLEPSI NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W KOSZALINIE!

27 oraz 28 kwietnia w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Judo do którego w szranki stanęli zawodnicy aż ze 100 polskich klubów.

W tych najważniejszych ogólnopolskich zawodach podopieczni naszego klubu po raz kolejny pokazali swoją najwyższą sportową klasę.

Tytuły Mistrza Polski oraz złote medale wraz ze swoimi trenerami odebrali:

  • Sandra Walendzik w kategorii do 40 kg – tr. Mariusz Rowicki,
  • Maria Jesionek w kategorii do 52 kg – tr. Łukasz Zatyka,
  • Zuzanna Banaszewska w kategorii powyżej 70 kg – tr. Mariusz Rowicki.

Do medalowej kolekcji swoje krążki dołożyli również: Aleksander Marchel – srebro, Adam Piątkowski – srebro, Natalia Szatkowska – brąz, Wiktoria Witkowska – brąz oraz Dawid Manowski – brąz.

Oprócz medali na zawodach tak wysokiej rangi punktowane są również miejsca piąte orasz siódme, a do klasyfikacji medalowej swoje punkty dołożyli: Gabriela Pietrzak – 5 miejsce, Krystyna Zabłocka – 7 miejsce, Vincenet Mahameed – 7 miejsce oraz Robert Świdwa również 7 miejsce.

Zawody rangi Mistrzostw Polski to także okazja do startu w ramach drużynowych Mistrzostw Polski podczas których pomarańczowi po zaciętej i długiej dogrywce zdobyli ostatecznie srebrny medal.

Wszystkie zdobyte przez zawodników medale przełożyły się na ogromny sukces Klubu Judo Lemur jakim jest zdobycie pierwszego miejsca w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Potwierdziło to ponownie, że ogrom pracy wkładany przez cały rok intensywnych treningów przekłada się na późniejsze sukcesy, a nasz klub może się teraz poszczycić najlepszymi juniorami młodszymi w Polsce.

Zawodnikom oraz ich trenerom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

O autorze

Autor przemek / Administrator maj 04, 2023