Listy autokarowe Jastrowie II (eks Rowiska).

W najbliższą środę (05.08) ruszamy na nasz drugi obóz letni w Jastrowiu (Jastrowie II eks Rowiska).

Poniżej zamieszczamy listy autokarowe, a wyjeżdżających prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki: SP112, ul. Zaułek 34.

Prosimy o sprawdzenie czy uczestnik jest zamieszczony na liście autokarowej. W przypadku jakiejkolwiek niezgodności prosimy o informację mailową na biuro@judo-lemur.pl

Jastrowski rozkład jazdy:

– autokar nr 1 – godzina 9:00,

– autokar nr 2 – godzina 10:00.

Przypominamy:

1. Każdy uczestnik przed wejściem do autokaru oddaje poprawnie wypełnioną kartę obozową, do pobrania tutaj: https://judo-lemur.pl/wp-content/uploads/2020/07/Karta-obozowa-Jastrowie-II-2020-Nv2.pdf Karty należy przekazać w plastikowej koszulce na dokumenty.

2. Przed wpuszczeniem do autokaru dzieci będą miały mierzoną temperaturę. W przypadku podwyższonej temperatury ciała, dziecko nie będzie wpuszczone do autokaru i nie będzie mogło uczestniczyć w obozie. Prosimy aby dzieci nie jadły ciężkostrawnego śniadania, gdyż powoduje to podwyższenie temperatury ciała czego efektem może być niewpuszczenie dziecka do autokaru (podejrzenie choroby).

3. Przy wejściu do autokaru dzieci są zobowiązane do skorzystania z płynu do dezynfekcji rąk (będzie dostępny przy drzwiach autokaru).

4. POD ŻADNYM POZOREM RODZIC NIE WCHODZI DO AUTOKARU !

5. Na miejsce zbiórki dziecko jest odprowadzane wyłącznie przez jednego opiekuna.

6. Prosimy o pozostawienie samochodu pod sklepem Carrefour lub Netto (na początku ulicy), tak aby autokary miały miejsce manewrowe na miejscu zbiórki.

7. Po wejściu dziecka do autokaru rodzic natychmiast opuszcza miejsce zbiórki.

8. Rodzice na miejscu zbiórki zobowiązani są do posiadania maseczek.

9. Prosimy o zachowanie na miejscu zbiórki dystansu społecznego – 1,5m.

10. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków.

11. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w środki ochrony osobistej tj. osłony nosa i ust (maseczki) oraz żel lub mydło antybakteryjne (np. Protex) do użycia podczas pobytu na obozie.

12. Prosimy o spakowanie dzieciom lekkostrawnego prowiantu i wody niegazowanej. Prosimy o niepakowanie żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.

O autorze

Autor przemek / Administrator Lip 30, 2020