W chwili obecnej w barwach naszego klubu zrzeszonych jest blisko 2 000 zawodników, którzy trenują w ponad 30 placówkach na terenie Warszawy.

Od ponad 6 lat nasi zawodnicy stają na najwyższych stopniach podium oraz niejednokrotnie zwyciężają w klasyfikacjach turniejowych na zawodach w kraju i za granicą, reprezentując Polskę m. in. na Węgrzech, Łotwie, Czechach oraz Słowacji.

Wśród naszych zawodników mamy reprezentantów Kadry Narodowej, medalistów Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz kilkudziesięciu medalistów Mistrzostw Warszawy.

Aby móc szkolić tak dużą grupę zawodników na najwyższym poziomie, nieustannie potrzebne jest nam wsparcie finansowe.

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, darczyńcami, sponsorami oraz osobami prywatnymi, którzy chcieliby wspomóc dzieci i młodzież w rozwijaniu ich pasji. 

Jednocześnie w załączonej TUTAJ instrukcji chcielibyśmy pokazać Wam, z jakich usług naszych sponsorów możecie skorzystać Państwo zarówno w życiu prywatnym jak i będąc niejednokrotnie osobą odpowiedzialną w firmie za wybór dostawców z poszczególnych branż.

Pamiętajcie, że pieniądze, które wydacie na usługi czy też zakupy u naszych sponsorów, wracają do nas z powrotem jako dotacje dla klubu.

Środki te w 100% przeznaczamy dla zakup sprzętu, wyjazdy, zakwaterowania, udziały w zgrupowaniach i turniejach, opiekę specjalistów oraz stypendia dla najlepszych zawodników.