Karty obozowe – Muszyna 2020.

Już za miesiąc ruszamy na nasz obóz zimowy Muszyna 2020.
Wyjazd 15 lutego 2020 (sobota), szczegóły dotyczące miejsca, godziny zbiórki oraz listy autokarowe podamy wkrótce.
 
1. Prosimy o jak najszybsze wypełnienie kart obozowych, które dostępne są na naszej stronie pod poniższym linkiem:
 
 
Po jej wypełnieniu, gotową do wydruku kartę obozową otrzymacie na podanego przez Was maila. Należy ją wydrukować oraz koniecznie podpisać wraz ze wszystkimi załącznikami.
Zawodników posiadających aktualne badania sportowe prosimy o ich dołączenie do kart.
Karty obozowe należy dostarczyć najpóźniej do 31 stycznia 2020 (piątek) do trenera prowadzącego (nie przyjmujemy kart przy autokarze).
 
2. Wraz z podpisaną kartą obozową prosimy o przekazanie trenerowi (najlepiej na kartce dołączonej do karty) następujących informacji: wzrost, waga, rozmiar buta, na czym dziecko jeździ (narty czy snowboard) oraz czy posiada własny sprzęt narciarski/snowboardowy.
Dziecko powinno posiadać swój kask, jest to wymagane dla jego bezpieczeństwa.
 
3. W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji, prosimy o ich umieszczenie na karcie obozowej. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków. Prosimy również o dostarczenie ich przed obozem. Nie przyjmujemy leków przy autokarze.
 
4. Prosimy o spakowanie dzieciom na drogę kanapek, wody oraz ewentualnie owoców. Nie pakujemy żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.
 
5. Dzieci powyżej 10 roku życia powinny mieć kieszonkowe przy sobie. Młodsi dostarczają kieszonkowe przed wyjazdem trenerom w opisanych kopertach. Nie przyjmujemy kopert z kieszonkowym przy autokarze.

O autorze

Autor przemek / Administrator sty 15, 2020