OBOZY LETNIE 2020 – RUSZYŁY ZAPISY!

Ruszyły zapisy na nasze obozy letnie Jastrowie, Sielpia oraz Rowiska 2020.

Pierwszy obóz – Jastrowie 2020 – przeznaczony jest dla zawodników trenujących, którzy startują na zawodach oraz którzy byli już z nami wcześniej na obozach.
TERMIN: 29 CZERWCA 2020 (PONIEDZIAŁEK) – 11 LIPCA 2020 (SOBOTA)
GALERIA JASTROWIE

Drugi obóz – Sielpia 2020 – przeznaczony jest dla dzieci jadących z nami na obóz po raz pierwszy oraz małych dzieci do 10-tego roku życia.
TERMIN: 12 LIPCA 2020 (NIEDZIELA) – 20 LIPCA 2020 (PONIEDZIAŁEK)
GALERIA SIELPIA

Trzeci obóz – Rowiska 2020 – przeznaczony jest wyłącznie dla uczestników obozu w Jastrowiu lub Sielpi oraz za zgodą trenera prowadzącego.
TERMIN: 3 SIERPNIA 2020 (PONIEDZIAŁEK) – 15 SIERPNIA 2020 (SOBOTA)
GALERIA ROWISKA

Na naszych Lemurów w Jastrowiu oraz Sielpi czekają malowniczo położone ośrodki ze strzeżonymi piaszczystymi plażami, a my jak zwykle szykujemy wiele atrakcji dla wszystkich biorących w nich udział Lemurów.

Obóz w Rowiskach to niezapomniana przygoda, którą daje możliwość spania pod namiotami oraz kąpiele w rzece Liwiec.

Na naszych obozach nie będzie mogło również zabraknąć spotkania ze specjalnie zaproszonym mistrzem judo, który przekaże Lemurom swoje wyjątkowe techniki.

Wszystkie szczegóły dotyczące obozów znajdziecie poniżej na naszych ulotkach. Liczba miejsc jest w tym roku wyjątkowo mocno ograniczona i jest o wiele mniejsza niż w roku ubiegłym, więc jak zawsze zachęcamy Was do szybkiej rezerwacji miejsc.

Miejsce na obozie, gwarantuje jedynie wpłata zaliczki w wysokości podanej na ulotce. Bardzo prosimy o wpisanie w tytule: Imię Nazwisko oraz jaki obóz (Jastrowie/Sielpia/Rowiska).

Ta przygoda nie może ominąć Twojego dziecka!

Poniżej znajdziecie ulotki z ofertą naszych obozów letnich:

O autorze

Autor przemek / Administrator lut 11, 2020