EGZAMINY NA WYŻSZE STOPNIE KYU – 2020!

Zbliżamy się do końca z naszymi przygotowaniami online do egzaminów na wyższe stopnie KYU, a to drogie Lemury oznacza, że już za chwilę będziemy Was egzaminować 😊

Ze względu na obecną sytuację w pierwszym etapie odbędą się egzaminy na pasy białe oraz żółte.

Egzaminy dla powyższych pasów odbędą się w dwóch terminach.

Pierwszy termin: 13-14 czerwiec 2020r.

Drugi termin: 20-21 czerwiec 2020r.

Egzaminy na pasy białe oraz żółte przeprowadzane będą w trybie online lub na macie (przy zachowaniu wymogów sanitarnych), o ile do tego terminu zostaną udostępnione dla nas sale gimnastyczne.

Egzaminy na pasy pomarańczowe oraz zielone ze względu na dużo bardziej zaawansowane techniki, a tym samym konieczność ich „doszlifowania” pod okiem trenera, odbędą się w terminie późniejszym wyłącznie na macie.

MOŻLIWOŚĆ ZDAWANIA NA PAS PROSIMY UZGODNIĆ Z TRENEREM PROWADZĄCYM. BEZ JEGO ZGODY DZIECKO NIE ZOSTANIE DOPUSZCZONE DO EGZAMINU.
PROSIMY ABY DZIECI BYŁY BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANE DO EGZAMINU.

ZAPISY: JEDYNĄ FORMĄ ZAPISU NA EGZAMIN JEST WYKONANIE PRZELEWU DO DNIA 5 CZERWCA 2020R. W KWOCIE 60 ZŁ ZA EGZAMIN NA PASY: BIAŁY, ŻÓŁTY, POMARAŃCZOWY, ZIELONY,
NA KONTO O NUMERZE: 85 1090 1841 0000 0001 3507 8896

W tytule należy podać imię, nazwisko, nazwę placówki, kolor pasa na który zadaje dziecko oraz preferowany termin egzaminu (termin pierwszy lub drugi).
Opłata zawiera koszt egzaminu oraz rejestracji w bazie stopni KYU Polskiego Związku Judo.
Przelew jest jedyną formą zapisu na egzamin, nic innego nie musicie Państwo zgłaszać.

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE:
1. Na egzamin dzieci muszą być przygotowane z części teoretycznej oraz praktycznej, zgodnie z wytycznymi na naszej stronie: https://judo-lemur.pl/egzaminy/
Na powyższej stronie dzieci znajdą filmy, rysunki oraz kartki do pobrania i wydrukowania, zawierające nazwy oraz historię judo do przyswojenia.
Prosimy o przypilnowanie dzieci, żeby nauczyły się porządnie nazw w domu.
2. W przypadku spóźnionej opłaty można podejść do egzaminu, jednakże certyfikat oraz pas zawodnik otrzyma w terminie późniejszym.
Osoby zapisane po terminie będą wpisane na sam koniec listy zdających.
3. Listy godzinowe / bloki czasowe oraz sposób przeprowadzania egzaminów, zostaną podane po zebraniu wszystkich zapisów.
4. Dzieci które zdadzą egzamin na biały pas (6 KYU) dostaną naszywkę na pas, natomiast zdający na pasy od żółtego wzwyż, otrzymają po zdanym egzaminie odpowiedni pas.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem prowadzącym.

O autorze

Autor przemek / Administrator maj 25, 2020