Obóz zimowy – Muszyna 2019

Już za niecałe 4 tygodnie ruszamy do Muszyny na nasz zimowy obóz Lemur Ski 2019.
Wyjazd: 2 lutego 2019 r. (sobota). Szczegóły dotyczące miejsca, godziny zbiórki oraz listy autokarowe podamy wkrótce.

1. Prosimy o jak najszybsze wypełnienie kart obozowych, które dostępne są na naszej stronie www.judo-lemur.pl w zakładce Obozy 2019/Zima/karta obozowa:
https://www.judo-lemur.pl/obozy/zima/karta-obozowa/
Po jej wypełnieniu, gotową do wydruku kartę obozową otrzymacie na podanego przez Was maila. Należy ją wydrukować oraz koniecznie podpisać wraz ze wszystkimi załącznikami.
Zawodników posiadających aktualne badania sportowe prosimy o ich dołączenie do kart.
Karty obozowe należy dostarczyć najpóźniej do 23 stycznia 2019 r. (środa) do trenera prowadzącego (nie przyjmujemy kart przy autokarze).

2. Wraz z podpisaną kartą obozową prosimy o przekazanie trenerowi (najlepiej na kartce dołączonej do karty) następujących informacji: wzrost, waga, rozmiar buta, na czym dziecko jeździ (narty czy snowboard) oraz czy posiada własny sprzęt narciarski/snowboardowy.
Dziecko powinno posiadać swój kask, dopasowany do jego głowy – jest to wymagane dla jego bezpieczeństwa.

3. W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji, prosimy o ich umieszczenie na karcie obozowej. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków. Prosimy również o dostarczenie ich przed wyjazdem na obóz. Nie przyjmujemy leków przy autokarze.

4. Prosimy o spakowanie dzieciom na drogę kanapek, wody oraz ewentualnie owoców. Nie pakujemy żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.

5. Dzieci powyżej 10 roku życia powinny mieć kieszonkowe przy sobie. Rodzice młodszych dzieci minimum dzień przed wyjazdem muszą dostarczyć trenerom kieszonkowe w opisanych kopertach. Nie przyjmujemy kopert z kieszonkowym przy autokarze.

O autorze

Autor przemek / Administrator sty 06, 2019