Obozy letnie 2019 – czas start!

Często zadajecie nam pytania, czy nie możemy zorganizować dla małych dzieci drugiego obozu, który byłby krótszy i dedykowany specjalnie dla maluchów.
Ponieważ w naszym klubie nie ma rzeczy niemożliwych, przygotowaliśmy na sezon 2019 również obóz dla dzieci początkujących.
Poniżej znajdziecie aż trzy ulotki z ofertą obozów letnich.

1. Pierwszy obóz – Jastrowie 2019 – przeznaczony jest dla zawodników trenujących, którzy startują na zawodach oraz którzy byli już z nami wcześniej na obozach.

2. Drugi obóz – Sielpia 2019 – przeznaczony jest dla dzieci jadących z nami na obóz po raz pierwszy oraz małych dzieci do 10-tego roku życia. Trenerami prowadzącymi będą Mariusz Rowicki oraz Mateusz Pacholak, którzy postanowili powrócić do trenowania maluchów podczas obozu.

3. Trzeci obóz – Rowiska 2019 – przeznaczony jest wyłącznie dla uczestników obozu w Jastrowiu oraz za zgodą trenera prowadzącego.

Na naszych Lemurów w Jastrowiu oraz Sielpi czekają malowniczo położone ośrodki ze strzeżonymi piaszczystymi plażami, a my jak zwykle przygotowujemy moc atrakcji.

Obóz w Rowiskach to niezapomniana przygoda, którą daje możliwość spania pod namiotami oraz kąpiele w rzece Liwiec.

Oczywiście na naszych obozach nie będzie mogło zabraknąć również spotkania ze specjalnie zaproszonym mistrzem judo, który przekaże Lemurom swoje wyjątkowe techniki.

Wszystkie szczegóły dotyczące obozów znajdziecie poniżej na naszych ulotkach. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc jak zawsze zachęcamy Was do szybkiej rezerwacji miejsc.

Miejsce na obozie, gwarantuje jedynie wpłata zaliczki w wysokości podanej na ulotce. Bardzo prosimy o wpisanie w tytule: Imię Nazwisko oraz jaki obóz (Jastrowie/Sielpia/Rowiska).

Ta przygoda nie może ominąć Twojego dziecka!

O autorze

Autor przemek / Administrator lut 11, 2019