Obozy letnie 2020 oraz harmonogram treningów w miesiącu czerwcu.

Drogie Lemury,

Nareszcie mamy dla Was pierwsze super pozytywne informacje, po długim okresie kwarantanny!

Wszystkie nasze obozy letnie odbędą się zgodnie z pierwotnymi terminami, oczywiście przy zachowaniu wszelkich wymagań sanitarnych.

Dla przypomnienia podajemy terminy:

 • JASTROWIE 2020: 29 CZERWCA 2020 (PONIEDZIAŁEK) – 11 LIPCA 2020 (SOBOTA),
 • SIELPIA 2020: 12 LIPCA 2020 (NIEDZIELA) – 20 LIPCA 2020 (PONIEDZIAŁEK),
 • ROWISKA 2020: 3 SIERPNIA 2020 (PONIEDZIAŁEK) – 15 SIERPNIA 2020 (SOBOTA).

Wszelkie szczegóły oraz warunki zapisu dziecka na obóz jak zawsze znajdziecie na naszej stronie: https://judo-lemur.pl/obozy/najblizszy-oboz-oferta/

Na naszych zawodników jak zawsze czeka moc atrakcji oraz sportowych wyzwań.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najszybsze wpłaty, gdyż ilość miejsc jest ograniczona i chcielibyśmy dzięki temu uniknąć późniejszych rozczarowań naszych zawodników.

Poniżej przedstawiamy również harmonogram treningów na miesiąc czerwiec. Wszystkie treningi w celu zachowania maksimum bezpieczeństwa będą przeprowadzane w plenerze.

Harmonogram zajęć:

 • Porajów – serdecznie zapraszamy na pierwszy wspólny trening w Parku Picassa w najbliższą środę o godz. 17:30. Prosimy szukać trenera Mariusza Rowickiego oraz trenerkę Aleksandrę Czwakiel. Docelowo treningi będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 17:30.
 • Zaułek –  treningi we wtorki i czwartki, grupa starsza godz. 17:00, a grupa młodsza (z wyjątkiem grupy tr. Rafała Olejnika dla której przewidziany jest trening z grupą Hemara) o godz. 18:30. Miejsce zbiórki “Zwałka śmieci” w Markach na górce ul. Okólna.
 • Kobiałka i Głębocka (grupy tr. Mateusza Pacholaka – wspólnie) –  treningi we wtorki i czwartki o godz. 17:30 dzieci niestartujące w zawodach, natomiast o godz. 18:30 trening dla dzieci startujących w zawodach. Treningi na polanie za szkołą na Zaułku. Osoby mające problem z trafieniem prosimy o kontakt z trenerem Matuszem Pacholakiem.
 • Górnośląska i Skorupki (wspólnie) – zbiórki przed szkołą na Górnośląskiej w poniedziałki i środy (zaczynamy od najbliższej środy) o godzinie 17:30. W przypadku pytań prosimy o kontakt z trenerem Mateuszem Gruszczyńskim.  
 • Głębocka (grupy tr. Mateusza Gruszczyńskiego – wspólnie) – zbiórki na parkingu szkoły przy ul. Głębockiej 66 we wtorki oraz czwartki o godzinie 17:30.
 • Klub Domino – treningi we wtorki oraz czwartki o godzinie 17:30, zbiórka przed wejściem do Klubu Domino. Prowadzący trener Marcin Niemiec oraz trener Rafał Olejnik.
 • Krasiczyńska – treningi we wtorki oraz czwartki o godzinie 17:30, zbiórka przy wejściu do parku u zbiegu ulic Chodecka i Kondratowicza.
 • Ceramiczna – treningi w środę oraz piątki o godzinie 17:30 w Parku Henrykowskim, zbiórka przy wejściu do parku od strony McDonald’s.
 • Hemara + grupa z Zaułka od tr. Rafała Olejnika – Treningi w poniedziałki i środy (zaczynamy od najbliższej środy) o godzinie 17:30. Zbiórka na osiedlu przy szlabanie na ul. Skarbka z Gór 144C.
 • Elekcyjna – treningi we wtorek oraz czwartek o godzinie 18:00 dla gruby młodszej oraz o 19:00 dla grupy starszej. Zbiórka na boisku SP236 przy ul. Elekcyjnej.
 • Boguszewska (wszystkie grupy razem) – treningi w poniedziałki i środy (zaczynamy od najbliższej środy) o godz. 17:30 w Parku Powstańców Warszawy, zbiórka przy pomniku.

Grupy seniorskie prosimy o bezpośredni kontakt z trenerami prowadzącymi w celu ustalenia terminu ewentualnych treningów.

Bardzo prosimy aby wszyscy uczestnicy byli wyposażeni w górę od judogi oraz gumy do ćwiczeń.

O autorze

Autor przemek / Administrator cze 01, 2020