W naszym klubie Judo Lemur w Warszawie, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i zaawansowani judocy; z nami rozwiniesz swoje umiejętności, sprawność i technikę! Dołącz do naszej judo rodziny, by razem świętować sukcesy, wzmacniać ducha walki i cieszyć się dynamiką tego fascynującego sportu.

Ruszamy na XI Międzynarodowy Turniej JUDO “Pokonujemy Granice” !

Już za niespełna dwa tygodnie nasza lemurowa ekipa rusza jak co roku na turniej “Pokonujemy Granice” w Bielsku-Białej.
Chociaż zabrzmi to nieskromnie również i tym razem jedziemy do Bielska jak co roku bronić Pucharu Klasyfikacji Medalowej😃

Jak zawsze na nasz pierwszy turniej wyjazdowy w danym roku tak i w tym nowym 2023 roku oprócz zawodników zapraszamy na wyjazd również rodziców! 💪🥋💪🥋💪

Informacje organizacyjne:

Wyjazd – 13.01.2023r. o godzinie 14:00 spod SP112 przy ul. Zaułek 34.
Powrót – 14.01.2023r w godzinach nocnych.

Koszt wyjazdu dla zawodników wynosi 240zł, natomiast dla rodziców 290zł.
W powyższej opłacie zawarty jest koszt przejazdu (zawodnicy jadą na koszt klubu), nocleg (Hotel Ibis), pełne wyżywienie dla zawodników (rodzice muszą zapewnić sobie posiłek na hali w dniu zawodów) oraz startowe (dla zawodników).

Turniej przeznaczony jest dla roczników 2006 oraz młodszych.
Do turnieju dopuszczeni są zawodnicy wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z trenerem prowadzącym.

Zapisy przyjmujemy do 08.01.2023r. (niedziela) pod poniższym linkiem: https://judo-lemur.pl/zawody/najblizsze-zawody/rejestracja/
Osoby które po wcześniejszym zapisaniu się będą chciały zrezygnować z wyjazdu, będą zobowiązane do pokrycia kosztów transportu oraz noclegu (230zł od osoby).
Również osoby, które dojeżdżają i nocują we własnym zakresie są proszone o nierejestrowanie się na wyjazd poprzez nasz formularz.

Jeżeli liczba zgłoszonych osób będzie większa niż możemy umieścić w jednym autokarze, a jednocześnie mniejsza aby zapełnić drugi autokar, to chętne osoby będą proszone o dojazd własnymi samochodami. Decyduje kolejność rejestracji.

Szczegółowy komunikat turnieju znajdziecie tutaj: https://janosik.judocup.com/pl/16/a/komunikat-organizacyjny

O autorze

Autor przemek / Administrator sty 03, 2023