Cześć! Jeśli szukasz klubu, gdzie judo to nie tylko sport, ale prawdziwa pasja, to Judo Lemur w Warszawie to miejsce stworzone dla Ciebie. Z nami przeżyjesz niesamowitą przygodę, poprawisz swoją formę i nauczysz się, jak ważna w dżudo jest strategia i dyscyplina, więc dołącz do nas i zostań częścią lemurzej drużyny!

Ruszyły zapisy na nasze obozy oraz półkolonie letnie 2023!

W tym roku na naszych zawodników przygotowaliśmy dwa obozy letnie.

Obóz w Jastrowiu przeznaczony jest dla zawodników, którzy byli już z nami na obozach letnich oraz są w grupach treningowych.

W tym roku nasz obóz odwiedzi gość specjalny będący jednym z najlepszych zawodników judo na świecie. Oczywiście nasz gość niespodzianka w trakcie obozu przeprowadzi wyjątkowy trening dla uczestników.

Początkujących oraz maluszki zapraszamy natomiast na “Przygodę Życia” w Sielpi, a wśród atrakcji nie zabraknie m.in parku linowego, strzelania paintball, rowerów wodnych, plażowania iw wiele, wiele innych.

Obozy letnie to również moc wspaniałych atrakcji, strzeżone piaszczyste plaże, ogniska, dyskoteki, gry terenowe oraz zajęcia integracyjne dla najmłodszych.

Natomiast dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć z nami “Przygodę Życia w mieście” mamy propozycję na wyjątkowe półkolonie letnie, które odbędą się w Warszawie w aż trzech lokalizacjach. W programie jak zawsze oprócz treningów przewidujemy moc zabawy i atrakcji.

Dla stęsknionych rodziców udostępniamy codzienne fotorelacje oraz videorelacje.

ZAPISY: JEDYNĄ FORMA ZAPISU DZIECKA NA OBÓZ JEST WPŁATA ZALICZKI (I RATY) W WYSOKOŚCI 100 zł. DO DNIA 30.04.2023r. PODAJĄC W TYTULE IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ NAZWĘ OBOZU.

NUMER KONTA: 61 1090 1841 0000 0001 2126 9438

ODBIORCA: UKJ LEMUR

Zapraszamy do zapisów!

Liczba miejsc jest bardzo mocno ograniczona.

W przypadku wyczerpania się puli miejsc, o zapisie decyduje data wpłaty zaliczki!

Więcej szczegółów na załączonych ulotkach oraz naszej stronie internetowej https://judo-lemur.pl/obozy/najblizszy-oboz-oferta/

O autorze

Autor przemek / Administrator sty 30, 2023