Kolejne medale Mistrzostw Polski do lemurowej kolekcji!

Za nami Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która tym razem odbyła się w Białymstoku. Nasi reprezentanci pod okiem trenerów Mariusza Rowickiego, Mateusza Pacholaka oraz Łukasza Zatyki zdobyli dzisiaj cztery medale  Mistrzostw Polski, które wywalczyli: ZUZANNA BANASZEWSKA – złoty medal Mistrzostw Polski Kadetów , JAKUB WAWRZONEK – srebrny medal Mistrzostw Polski Kadetów , WIKTORIA WITKOWSKA – srebrny medal […]

Marcin Kowalski srebrny medalistą Pucharu Europy w Atenach!

Dzisiaj w Atenach nasz zawodnik Marcin Kowalski zdobył srebrny medal Pucharu Europy w ramach turnieju jaki odbywa się w Atenach, wygrywając do finału wszystkie walki przed czasem! To kolejny wspaniały dzień dla naszego klubu i kolejne potwierdzenie mocnego rozpoczęcia roku w którego pierwszym kwartale mamy na koncie już trzy medale Pucharu Europy!

Maria Jesionek po raz kolejny na podium Pucharu Europy!

Kolejny Puchar Europy Kadetów z którego nasza zawodniczka Maria Jesionek wraca do nas z medalem! Tym razem jest to srebro zdobyte w chorwackim Zagrzebiu, co przełożyło się łącznie na 3 miejsce w rankingu światowym IJF. Ogromne barwa za mega wynik, a warto wspomnieć ze w kategorii 52kg rywalizowały aż 54 zawodniczki!!!

Marcin Kowalski Mistrzem Polski Juniorów!!!

Wspaniałe wieści z Rybnika gdzie w dniu dzisiejszym po raz kolejny w swojej karierze nasz zawodnik Marcin Kowalski zdobywa tytuł Mistrza Polski Juniorów robiąc to we wspaniałym stylu !!! Udany debiut w podczas Mistrzostw Polski Juniorów zaliczył Bartosz Lepianka, który zajął wysokie punktowane V miejsce.

Lemury deklasują podczas V Ikizama Cup.

Piękne podsumowanie pierwszego weekendu marca w wykonaniu naszych zawodników! Po całym dniu walk w ramach V Ikizama Cup zdobyliśmy aż 20 złotych, 17 srebrnych oraz 23 brązowe medale. Jak nietrudno się domyślić taka ilość zwycięstw przełożyła się oczywiście na I miejsce w klasyfikacji medalowej.

Zuzanna Banaszewska i Wiktoria Witkowska złotymi medalistkami Pucharu Polski Kadetów w Piasecznie.

Podczas dzisiejszego Pucharu Polski Kadetów po wspaniałych i emocjonujących walkach swoje złote medale zdobyły Zuzanna Banaszewska oraz Wiktoria Witkowska. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Gabriela Pietrzak, która zdobyła wysokie V punktowane miejsce. Dzięki wspaniałym walką naszych zawodników zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji medalowej Pucharu Polski Kadetów.

Maria Jesionek zdobywczynią złotego medalu na Pucharze Europy Kadetów w Hiszpanii.

19 lutego 2022r. to bez wątpienia data jaka zapisze się wielkimi literami w historii naszego klubu.. Tego dnia Maria Jesionek nasza aktualna Mistrzyni Polski Młodzików zdobyła złoty medal podczas Pucharu Europy Kadetów w hiszpańskiej Fuengiroli. Swoją dominację podczas całego turnieju udowodniła wygrywając walkę półfinałową w ciągu 9 sekund, a walkę finałową kończąc już po 38 […]

Za nami pierwszy turniej w 2022r. !!!

Zmęczeni, ale szczęśliwi wracamy z Bielska-Białej, gdzie kolejny rok z rzędu zostaliśmy najlepszą drużyną turnieju “Przekraczamy Granice” Dziękujemy naszym zawodnikom za wspaniałe walki, a rodzicom za wyjątkowo gorący doping!

Lemury najlepsze na Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Pile!

Za nami wspaniały judo weekend w wykonaniu naszych zawodników, który zakończyliśmy pierwszym miejscem w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Pile! 🥋🏆🧡🏆🧡🏆🥋   Zwycięstwo w klasyfikacji medalowej to ogromny sukces naszego całego klubu, a tytuły Mistrza Polski oraz złote medale wraz ze swoimi trenerami odebrali:   🥇Banaszewska Zuzanna – tr. Mariusz Rowicki 🥇Jesionek […]