V Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki im. trenera Sławomira Pacholaka za nami!

Po dwóch dniach walk oraz wielkich emocji z nimi związanych, zakończyliśmy V Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki im. trenera Sławomira Pacholaka.

Do udziału w nim zgłosiło się ponad 1 500 zawodników, z czego udział wzięło blisko 1 200 osób, a podczas turnieju gościliśmy ekipy z 13 krajów.

Chcielibyśmy z tego miejsca bardzo podziękować wszystkim drużynom, które przybyły na nasz turniej.
Bez Was oraz Waszych zawodników, nie mógłby się on odbyć na tak wysokim poziomie zawodniczym, czego świadkami byliśmy podczas walk oglądanych na macie.

Dziękujemy również naszej cudownej Lemurowej Rodzinie, która włożyła w ten turniej ogrom pracy oraz całe swoje wielkie serca, zarówno podczas przygotowań jak i w trakcie turnieju.
Praca z Wami to czysta przyjemność i dowód na to, że z Wami możemy wszystko!

Dziękujemy także z całego serca naszym wspaniałym sponsorom, bez których ten turniej nie mógłby się odbyć:

Skoda Auto-Wimar – blisko Ciebie, Studio 306 Sp z o.o., CS Service, Flo pol catering, Carpol Sp z o.o., Delta Rusztowania, Fizjoklinika Warszawa, Przedszkole Jarzębinka, REMONDIS Electrorecycling, Leśna Chata, Aviatour, Sanel Sp.j., Ojciec Pracz, M&K Architekci s.c., Kancelaria Janowski Poręcki Dąbrowska Ignatjew Sp.j., ASM GROUP S.A.

To dzięki Wam i Waszemu wsparciu mogliśmy zobaczyć tyle uśmiechniętych dziecięcych twarzy, które stając na podium odbierały wspaniałe nagrody i brały udział w losowaniu wyjątkowych niespodzianek.

Dziękując wszystkim raz jeszcze, już dzisiaj zaczynamy planować VI Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki im. trenera Sławomira Pacholaka, na który serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

O autorze

Autor przemek / Administrator lis 05, 2018