Weekend z Lemurem, czyli wyjazd do Bielska-Białej oraz 28 finał WOŚP.

Wszystkim zapisanym na wyjazd autokarowy do Bielska-Białej przypominamy, że wyjeżdżamy już jutro o godzinie 15:00 z ul. Zaułek 34 (SP112). Prosimy o zabranie na wyjazd dobrych humorów, a pozostających w Warszawie o trzymanie kciuków za jak najlepsze starty naszych zawodników podczas pierwszego turnieju w tym roku.
 
W związku z wyjazdem ponad 100 osobowej grupy zawodników, piątkowy trening techniczny na ul. Zaułek 34 zostaje odwołany.
 
Już w niedzielę odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego jak co roku nie może zabraknąć Lemurów.
W tym roku nasz klub w ramach finału będzie organizował pokazy w trzech lokalizacjach, a do czynnego udziału w dwóch z nich zapraszamy naszych zawodników.
 
14:00 – Szkoła Podstawowa nr 356, ul. Głębocka 66 (gr. pokazowe tr. Mariusza Rowickiego oraz tr. Mateusza Gruszczyńskiego)
 
14:35 – hala Centrum Rekreacyjno-Sportowego dzielnicy Bielany, ul. Lindego 20 (specjalna zamknięta grupa pokazowa tr. Mateusza Pacholaka, pozostałych zawodników zapraszamy do dopingu na miejscu).
 
16:00 – hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Strumykowa 21 (gr. pokazowe tr. Mariusza Rowickiego oraz tr. Mateusza Gruszczyńskiego).
 
W najbliższą niedzielę zajęcia randorii odbywają się normalnie.

O autorze

Autor przemek / Administrator sty 09, 2020