Zapraszam do naszego klubu judo Lemur! Tu, w centrum Warszawy, nauczysz się judo pod okiem doświadczonych trenerów, zarówno jeśli jesteś początkujący, jak i doświadczonym judoką szukającym nowych wyzwań.

Lemury na pierwszym miejscu podczas Mistrzostw Polski Młodzików

W dniach 29-30 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików podczas których wystartowali nasi zawodnicy.

Zawody rozpoczęliśmy od wspaniałych walk w wykonaniu Zuzanny Banaszewskiej, która w kategorii +70kg zdobyła złoty medal.

Na równie wysokim poziomie zawodniczym zaprezentowali się nasi kolejni zawodnicy dokładając następne medale do kolekcji.

Najlżejsza ze startujących tego dnia klubowych zawodniczek, Sandra Walendzik zameldowała się na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal w kategorii wagowej do 36kg.

Tym razem najwięcej emocji podczas turniejowych zmagań dostarczył zarówno kibicom jak i trenerom Karol Lenartowski, który startował w najliczniejszej kategorii wagowej w której do walki o medale zgłosiło się aż 61 zawodników. Jego najbardziej emocjonującą walką było półfinałowe starcie, które wraz z dogrywką trwało blisko 10 minut! Ostatecznie Karol zajął pierwsze miejsce, zdobywając zdobycie złoty medal w kategorii wagowej do 66 kilogramów.

Medal Mistrzostw Polski zdobył również Robert Świdwa, który w kategorii do 73 kilogramów wywalczył brązowy krążek, a do łącznego wyniku naszego klubu swoje punkty dołożyli również Krystyna Zabłocka oraz Antoni Wąsowski, którzy zajęli piąte miejsca odpowiednio w kategorii do 52 oraz 60 kilogramów.

Powyższe osiągnięcia przełożyły się na zajęcie przez Klub Judo Lemur pierwszego miejsca w klasyfikacji medalowej.

Gratulujemy pięknych wyników zarówno zawodnikom jak i ich trenerom.