24 paź 2022
Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się nasz już VIII Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki poświęcony Pamięci trenera Sławomira Pacholaka.🥋❤️🥋❤️🥋❤️🥋 Tak duże wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie wsparcie […]
