24 paź 2022
Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się nasz już VIII Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki poświęcony Pamięci trenera Sławomira Pacholaka.🥋❤️🥋❤️🥋❤️🥋 Tak duże wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie wsparcie […]
23 paź 2022
W dniach 22-23 października tego roku w stolicy Łotwy Rydze odbył się Puchar Europy Kadetów w Judo z którego nasz klub przywiózł aż 4 medale! W pierwszym dniu zmagań brązowy […]
