Jako trener zapraszam Cię do dołączenia do naszego klubu judo Lemur w Warszawie, gdzie możesz przeżyć swoją pasję na zupełnie innym poziomie. Jako sportowiec zapewniam, że judo to doskonały trening umysłu i ciała, gdzie lemur jest naszym symbolem, pokazującym jak zwinność i szybkość mogą pomóc Ci odnieść sukces.

38 medali na Mistrzostwach Warszawy!

W dniach 27-28 maja 2022r. odbyła się tegoroczna Warszawska Olimpiada Młodzieży organizowana przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo w którym wystartowało 76 naszych zawodników.

Dokładnie połowa naszych zawodników stanęła na podium warszawskich Mistrzostw, a większość wróciła zajęła punktowane w klasyfikacji miejsca. Podczas całego turnieju zawodnicy Klubu Judo Lemur zdobyli aż 11 złotych, 15 srebrnych i 12 brązowych medali, a wszystkie zdobyte medale przełożyły się na II miejsce w klasyfikacji medalowej.

Mistrzami Warszawy zostali: Armanowska Nina, Banaszewska Zuzanna, Ciesielski Antoni, Czapiewski Jakub, Kuciński Michał, Kurowski Krystian, Olszańska Zuzanna, Sarnowski Mikołaj, Świdwa Robert, Zabłocka Krystyna, Zabłocki Krzysztof.

O autorze

Autor przemek / Administrator maj 31, 2023