Jako doświadczony trener i zawodnik zapraszam cię do świata judo w naszym klubie Judo Lemur w Warszawie, gdzie pasja i energia spotykają się na macie! Odkryj swoją siłę, zwinność i niezłomny duch walki, trenując z lemurami - dołącz do nas już dziś i zacznij swoją judo przygodę!

Medalowe Lemury na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików.

Podczas minionego weekendu reprezentanci naszego klubu walczyli w ramach Mistrzostw Polski Judo Młodziczek i Młodzików, które odbyły się w Poznaniu.
Jak zawsze turniej organizowany przez Polski Związek Judo stał na najwyższym poziomie zawodniczym oraz dostarczał sporo emocji zarówno zawodnikom jak i publiczności, która w tym roku mogła dopingować wyłącznie przed monitorami w swoich domach.
Rywalizacja podczas obydwu dni turniejowych zarówno w sobotę jak i w niedzielę była bardzo wyrównana, a każdy ze startujących zawodników marzył o tym aby zdobyć wymarzony medal.
Podczas pierwszego dnia turnieju dokonali tego Wiktoria Witkowska oraz Adam Piątkowski, którzy zdobyli srebrne medale oraz tytuły Wicemistrzów Polski.
Jak się później okazało medalowa sobota była dopiero wstępem do niedzielnych walk turniejowych, podczas których szczególnie dobrze zaprezentowały nasze dwie zawodniczki – Maria Jesionek zdobywając srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski oraz Lidia Jędrzejek, która dołożyła do lemurowej kolekcji brązowy medal.
Gratulujemy bardzo mocno wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy sponsorom bez których nasz sukcesy i cele byłyby trudne do zrealizowania!
Dziękujemy:
Studio 306 Sp z o.o.
Flo pol catering
Fizjoklinika Warszawa
Delta Rusztowania
Kancelaria Janowski Poręcki Dąbrowska Ignatjew Sp.j.
Maio Software House
LAM SuperSprzątanie

O autorze

Autor przemek / Administrator gru 16, 2020