Tegoroczne Mistrzostwa Europy kadetów okazały się kolejnym triumfem naszej zawodniczki Sandry Walendzik. W zaciętej rywalizacji w Macedonii Sandra wywalczyła brązowy medal, dopełniając swoją imponującą kolekcję mistrzowskich medali – 11 krążków z Pucharów Europy, brązowy medal Mistrzostw Świata, a teraz brąz na Europie i jak znamy Sandrę to z pewnością nie koniec!
Choć w półfinale zabrakło odrobiny szczęścia, ostateczny triumf w walce o trzecie miejsce potwierdził wysoką formę i niezłomną waleczność Sandry. Rozstawiona z numerem pierwszym, przez cały dzień pokazywała wielką determinację zachowując równocześnie zachowując pokorę w drodze do celu.
Już w najbliższą niedzielę Sandra powalczy o kolejne medale – tym razem w drużynowych Mistrzostwach Europy. Za dwa miesiące przed nią zaś najważniejsze wyzwanie w tym sezonie: walka o tytuł Mistrzyni Świata w Bułgarii.
Ten sukces to przede wszystkim efekt ciężkiej pracy Sandry, ale także owoc współpracy całego zespołu: trenerów klubowych, sparingpartnerów, kolegów i koleżanek, trenerów kadry oraz pionu szkolenia. Dziękujemy również władzom Miasta i Dzielnicy Białołęka, dyrekcjom szkół, a także naszym sponsorom i darczyńcom za nieocenione wsparcie.
Jesteśmy dumni z naszej Sandry!
Życzymy kolejnych zwycięstw i spełniania wszystkich sportowych marzeń.







