Zapraszam wszystkich zapalonych fanów judo oraz tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną do naszego klubu judo Lemur w Warszawie! Jestem trenującym zawodnikiem tego klubu, a codzienne treningi judo z Lemurem dają mi nie tylko świetną formę, ale przede wszystkim satysfakcję i radość z możliwości ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Wielki sukces Zuzanny Banaszewskiej na Mistrzostwach Świata Kadetów!

Ubiegły tydzień dostarczył nam wyjątkowych emocji, których kulminacja nastąpiła w sobotę.

Tego dnia (26.08.2023r.) nasza zawodniczka Zuzanna Banaszewska po pięciu stoczonych walkach została brązową medalistką Mistrzostw Świata w kategorii +70kg.

Zuzia swój turniej rozpoczęła od zwycięstwa nad Brazylijką Dandarą Camilo (1/16 finału), a w 1/8 finału wygrała z Rumunką Roxaną Visą.
Jedyną porażkę podczas całego turnieju poniosła w ćwierćfinale z Japonką Tomoką Inoue, natomiast wszystkie kolejne pojedynki to już była tylko szybka droga do upragnionego medalu.
Wystarczy tylko powiedzieć, że swoją walkę repasażową z Guldaną Tengelbayevą z Kazachstanu, Zuzanna Banaszewska rozstrzygnęła na swoją korzyść w zaledwie 16 sekund, a walka o brązowy medal z Tunezyjką Zeineb Troudi trwała tylko 1 minutę i 28 sekund.
Ogromnie gratulujemy wspaniałego wyniku i wielkiego sukcesu!

 

O autorze

Autor przemek / Administrator sie 28, 2023