04 maj 2022
Za nami Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która tym razem odbyła się w Białymstoku. Nasi reprezentanci pod okiem trenerów Mariusza Rowickiego, Mateusza Pacholaka oraz Łukasza Zatyki zdobyli dzisiaj cztery medale Mistrzostw Polski, […]
