30 maj 2022
W dniach 28-29 maja 2022r. odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży organizowana przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo w którym wystartowało aż 69 naszych zawodników. Lemury jak zawsze pokazały pazura, a podczas całego […]
